78FR033M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 78FR033M
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 33NH 500MA 20 MOHM TH
Duomenų lapai: 78FR033M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
78FR033M specifikacijos
Dalies numeris 78FR033M Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 33NH 500MA 20 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5182 pcs Duomenų lapas 78FR033M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 78F
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 50MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 33nH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 400MHz Išsamus aprašymas 33nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 20 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 20 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA