74F105AP-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F105AP-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 250MA 3 OHM TH
Duomenų lapai: 1.74F105AP-RC.pdf2.74F105AP-RC.pdf
  • Pranešimas
74F105AP-RC specifikacijos
Dalies numeris 74F105AP-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 10UH 250MA 3 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5450 pcs Duomenų lapas 1.74F105AP-RC.pdf2.74F105AP-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 74F
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Phenolic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 62MHz Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 250mA