73F102AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73F102AF-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 10MH 80MA 34 OHM TH
Duomenų lapai: 73F102AF-RC.pdf
  • Pranešimas
73F102AF-RC specifikacijos
Dalies numeris 73F102AF-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 10MH 80MA 34 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5404 pcs Duomenų lapas 73F102AF-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.580" Dia x 0.625" L (14.73mm x 15.88mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 73F
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz
Induktyvumas 10mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 850kHz Išsamus aprašymas 10mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 34 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 34 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 80mA