70F753AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F753AI-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F753AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH
Duomenų lapai: 70F753AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F753AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F753AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5681 pcs Duomenų lapas 70F753AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.380" L (7.87mm x 9.65mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 49 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai 70F753AI-RC-ND
70F753AIRC
M10166
Q3367407
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 7.5mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 600kHz
Išsamus aprašymas 7.5mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 85.2 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 85.2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 41mA Dabartinis - sodrumas -