6630S1A-B28-R102
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6630S1A-B28-R102
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: 6630S1A-B28-R102.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
6630S1A-B28-R102 specifikacijos
Dalies numeris 6630S1A-B28-R102 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6482 pcs Duomenų lapas 6630S1A-B28-R102.pdf
Tolerancija ±15% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas ±500ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Serija 6630
Rotacija 340° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 1k Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tray Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug
Įvorės sriegis 3/8-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas User Defined Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm) Pavaros skersmuo 0.250" (6.35mm)