6630S0A-B28-R502
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6630S0A-B28-R502 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6630S0A-B28-R502
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: 6630S0A-B28-R502.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
6630S0A-B28-R502 specifikacijos
Dalies numeris 6630S0A-B28-R502 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7488 pcs Duomenų lapas 6630S0A-B28-R502.pdf
Tolerancija ±15% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas ±500ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Serija 6630
Rotacija Continuous Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tray Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug
Įvorės sriegis 3/8-32 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas User Defined Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.875" (22.23mm) Pavaros skersmuo 0.250" (6.35mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
6630S0A-C28-R103
6630S0A-C28-R103
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR