56AAD-B24-B10/R81L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 56AAD-B24-B10/R81L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas PANEL CONTROL - 1/2" (12.5MM)
Duomenų lapai: 56AAD-B24-B10/R81L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
270 pcs
  • Pranešimas
56AAD-B24-B10/R81L specifikacijos
Dalies numeris 56AAD-B24-B10/R81L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas PANEL CONTROL - 1/2" (12.5MM) "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 11614 pcs Duomenų lapas 56AAD-B24-B10/R81L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Serija 56 Rotacija 290°
Atspari medžiaga Conductive Plastic Atsparumas (omai) 1k
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Išsamus aprašymas 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPDT 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins
Įvorės sriegis 3/8-32 Pastatytas jungiklis Rotary, SPDT
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.750" (19.05mm) Pavaros skersmuo 0.250" (6.35mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
56AAD-C28-B15/R81L
56AAD-C28-B15/R81L
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 14140 pcs
parsisiųsti: 56AAD-C28-B15/R81L.pdf
RFQ
56A36-01-2-03N
56A36-01-2-03N
Gamintojai: Grayhill, Inc.
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V
Sandelyje: 7142 pcs
parsisiųsti: 56A36-01-2-03N.pdf
RFQ
56AET
56AET
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 56AMP 690V AC TYPE T