4606X-AP2-220LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4606X-AP2-220LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4606X-AP2-220LF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 3 RES 22 OHM 6SIP
Duomenų lapai: 4606X-AP2-220LF.pdf
  • Pranešimas
4606X-AP2-220LF specifikacijos
Dalies numeris 4606X-AP2-220LF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 3 RES 22 OHM 6SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 509626 pcs Duomenų lapas 4606X-AP2-220LF.pdf
Tolerancija ±1 Ohm Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6-SIP Dydis / Matmenys 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Serija 4600X Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 22
"Power Per Element" 300mW Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė 6-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 3 Pins skaičius 6
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas 22 Ohm ±1 Ohm 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 6-SIP