3590S-2-252L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3590S-2-252L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3590S-2-252L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 2.5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Duomenų lapai: 3590S-2-252L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
3590S-2-252L specifikacijos
Dalies numeris 3590S-2-252L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 2.5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13366 pcs Duomenų lapas 3590S-2-252L.pdf
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Round - 0.875" Dia x 0.732" H (22.22mm x 18.59mm) Serija 3590
Rotacija 3600° Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas (omai) 2.5k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tray Kiti vardai 3590S2252L
Apsisukimų skaičius 10 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug Įvorės sriegis 3/8-32
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.812" (20.63mm)
Pavaros skersmuo 0.2497" (6.34mm)