3386R-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386R-1-252LF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3386R-1-252LF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Duomenų lapai: 3386R-1-252LF.pdf
  • Pranešimas
3386R-1-252LF specifikacijos
Dalies numeris 3386R-1-252LF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75730 pcs Duomenų lapas 3386R-1-252LF.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Serija Trimpot® 3386 - Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 2.5 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3386R-1-204LF
3386R-1-204LF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Sandelyje: 74465 pcs
parsisiųsti: 3386R-1-204LF.pdf
RFQ
3386R-1-205
3386R-1-205
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Sandelyje: 46364 pcs
parsisiųsti: 3386R-1-205.pdf
RFQ
apibūdinimas: TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP