3386M-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386M-1-252 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3386M-1-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Duomenų lapai: 3386M-1-252.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3386M-1-252 specifikacijos
Dalies numeris 3386M-1-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 67699 pcs Duomenų lapas 3386M-1-252.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Serija Trimpot® 3386 - Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 2.5 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment