3329H-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3329H-1-252 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3329H-1-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Duomenų lapai: 3329H-1-252.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3329H-1-252 specifikacijos
Dalies numeris 3329H-1-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 40779 pcs Duomenų lapas 3329H-1-252.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C Dydis / Matmenys Round - 0.250" Dia x 0.180" H (6.35mm x 4.57mm)
Serija Trimpot® 3329 - Sealed Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 2.5 kOhms Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3329H-1-302LF
3329H-1-302LF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TRIMMER 3K OHM 0.5W PC PIN TOP
Sandelyje: 60625 pcs
parsisiųsti: 3329H-1-302LF.pdf
RFQ
3329H-1-252LF
3329H-1-252LF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP