3250L-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3250L-1-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 2.5K OHM 1W WIRE LEADS
Duomenų lapai: 3250L-1-252.pdf
  • Pranešimas
3250L-1-252 specifikacijos
Dalies numeris 3250L-1-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 2.5K OHM 1W WIRE LEADS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4465 pcs Duomenų lapas 3250L-1-252.pdf
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius Wire Leads
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.500" x 0.187" Face x 0.500" H (12.70mm x 4.75mm x 12.70mm)
Serija Trimpot® 3250 - Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 2.5 kOhms Galia (vatais) 1W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 25
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 2.5 kOhms 1W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment