3057P-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3057P-1-252 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3057P-1-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TRIMMER 2.5K OHM 1W PC PIN SIDE
Duomenų lapai: 3057P-1-252.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3057P-1-252 specifikacijos
Dalies numeris 3057P-1-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TRIMMER 2.5K OHM 1W PC PIN SIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4415 pcs Duomenų lapas 3057P-1-252.pdf
Tolerancija ±5% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Serija Trimpot® 3057 - Sealed Atspari medžiaga Wirewound
Atsparumas 2.5 kOhms Galia (vatais) 1W
Pakuotė Tube Apsisukimų skaičius 22
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas 2.5 kOhms 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment