3048L-4-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3048L-4-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas SENSOR LINEAR 10.16MM WIRE LEADS
Duomenų lapai: 3048L-4-252.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
3048L-4-252 specifikacijos
Dalies numeris 3048L-4-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas SENSOR LINEAR 10.16MM WIRE LEADS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4082 pcs Duomenų lapas 3048L-4-252.pdf
Atsparumo tolerancija ±20% Atsparumas 2.5 kOhms
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Wire Leads, Threaded
Išvesties signalas - Išvestis Resistive
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Tiesiškumas ±5% Linijinis diapazonas 0 ~ 10.16mm (0 ~ 0.40")