3048L-2-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3048L-2-252 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3048L-2-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas SENSOR LINEAR 5.08MM WIRE LEADS
Duomenų lapai: 3048L-2-252.pdf
  • Pranešimas
3048L-2-252 specifikacijos
Dalies numeris 3048L-2-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas SENSOR LINEAR 5.08MM WIRE LEADS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4269 pcs Duomenų lapas 3048L-2-252.pdf
Įtampa - tiekimas - Nutraukimo stilius Wire Leads
Technologija Resistive Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija - Sukimosi kampas - elektrinis, mechaninis -
Atsparumo tolerancija ±20% Atsparumas 2.5 kOhms
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Wire Leads, Threaded
Išvesties signalas - Išvestis Resistive
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Tiesiškumas ±5%
Linijinis diapazonas 0 ~ 5.08mm (0 ~ 0.20") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant