3046L-3-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3046L-3-252 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3046L-3-252
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Duomenų lapai: 3046L-3-252.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
3046L-3-252 specifikacijos
Dalies numeris 3046L-3-252 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7979 pcs Duomenų lapas 3046L-3-252.pdf
Įtampa - tiekimas - Nutraukimo stilius Wire Leads
Technologija Resistive Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija - Sukimosi kampas - elektrinis, mechaninis -
Atsparumo tolerancija ±20% Atsparumas 2.5 kOhms
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Wire Leads, Threaded
Išvesties signalas - Išvestis Resistive
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Tiesiškumas ±5% Linijinis diapazonas 0 ~ 8.89mm (0 ~ 0.35")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Matavimui Linear Position
Išsamus aprašymas Resistive Sensor Linear Position Round Shaft Wire Leads Pavaros tipas Round Shaft
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3046L-2-502
3046L-2-502
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Sandelyje: 8633 pcs
parsisiųsti: 3046L-2-502.pdf
RFQ
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: SENSOR LINEAR 8.89MM WIRE LEADS
Sandelyje: 12643 pcs
parsisiųsti: 3046L-3-502.pdf
RFQ
3047 BL001
3047 BL001
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 30AWG BLUE 1000'
Sandelyje: 766 pcs
parsisiųsti: 3047 BL001.pdf
3047 BK001
3047 BK001
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 1000'
Sandelyje: 694 pcs
parsisiųsti: 3047 BK001.pdf
3047 BK005
3047 BK005
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 30AWG BLACK 100'
parsisiųsti: 3047 BK005.pdf