E30161609
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
Bopla Enclosures
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E30161609
Gamintojas / Gamintojas: Bopla Enclosures
Prekės aprašymas BOX PET ORANGE 6.3"L X 6.3"W
Duomenų lapai: 1.E30161609.pdf2.E30161609.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 857 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
E30161609 specifikacijos
Dalies numeris E30161609 Gamintojas Bopla Enclosures
Galimas kiekis 857 pcs Duomenų lapas 1.E30161609.pdf2.E30161609.pdf
Svoris 2.6 lbs (1.2kg) Storis 0.118" (3.00mm)
Dydis / Matmenys 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija E30 Reitingai DIN 4102 Part 12, IP66, NEMA 4
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET)
Aukštis 3.543" (90.00mm) funkcijos External Connectors, Flame Retardant, PCB Supports
Išsamus aprašymas Box Plastic, Polyethylene Terephthalate (PET) Orange Cover Included 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm) X 3.543" (90.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Orange
Plotas (L x W) 39.7 in² (256 cm²)