4D35000.2000
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
4D35000.2000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4D35000.2000
Gamintojas / Gamintojas: Bopla Enclosures
Prekės aprašymas F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Duomenų lapai: 4D35000.2000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
4D35000.2000 specifikacijos
Dalies numeris 4D35000.2000 Gamintojas Bopla Enclosures
Galimas kiekis 2505 pcs Duomenų lapas 4D35000.2000.pdf
Įveskite Extruded Aluminum Specifikacijos 78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)
Serija Frameworks® Kiti vardai 1758-1005
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROB-12216
ROB-12216
Gamintojai: SparkFun
apibūdinimas: SHAFT SOLID 5/16"D X 12"L
Sandelyje: 20086 pcs
parsisiųsti: ROB-12216.pdf
RFQ
Gamintojai: Bopla Enclosures
apibūdinimas: PLASTIC END CAP 40MM, BLACK