SBC9209A
Bomar (Winchester Electronics)Bomar (Winchester Electronics)
Bomar (Winchester Electronics)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBC9209A
Gamintojas / Gamintojas: Bomar (Winchester Electronics)
Prekės aprašymas CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SBC9209A specifikacijos
Dalies numeris SBC9209A Gamintojas Bomar (Winchester Electronics)
apibūdinimas CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5611 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 500V "Shield" nutraukimas Crimp
Serija - Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra - Poros skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 500
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis 0.2dB
Apsauga nuo įsilaužimo Weatherproof Apima -
Varža 75 Ohm Būsto spalva Silver
Dažnumas - maks 1GHz funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Dielektrinė medžiaga -
Išsamus aprašymas BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp Susisiekimo nutraukimas Crimp
Jungties tipas Plug, Male Pin Jungties stilius BNC
Centro kontaktinis dengimas - Centro kontaktinė medžiaga -
Kabelinė grupė Belden 9209A Kūno medžiaga Brass
Kūno apdaila Nickel
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBC9110
SBC9110
Gamintojai: Bomar (Winchester Electronics)
apibūdinimas: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Sandelyje: 4818 pcs
parsisiųsti:
RFQ