SW-185-150
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SW-185-150
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas WASHER SHOULDER #4 NYLON
Duomenų lapai: SW-185-150.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SW-185-150 specifikacijos
Dalies numeris SW-185-150 Gamintojas Bivar, Inc.
Galimas kiekis 316262 pcs Duomenų lapas SW-185-150.pdf
Sriegis / varžtas / skylės dydis #4 Storis - apskritai 0.228" (5.80mm)
Serija SW Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis - žemiau galvos 0.185" (4.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo - pečių 0.150" (3.80mm) Skersmuo - išorėje 0.280" (7.11mm)
Skersmuo - viduje 0.122" (3.10mm) Išsamus aprašymas #4 Shoulder Washer 0.228" (5.80mm) Thick Nylon
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SW-1645A(09)
SW-1645A(09)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FEMALE 45POS SILVER WW
Sandelyje: 10794 pcs
parsisiųsti: SW-1645A(09).pdf
RFQ
SW-192 VINYL
SW-192 VINYL
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: DIN RAIL SLOTTED
Sandelyje: 5822 pcs
parsisiųsti: SW-192 VINYL.pdf
RFQ
SW-2426
SW-2426
Gamintojai: Jonard Tools
apibūdinimas: WIRE WRAPPING SLEEVE 24-26 AWG
parsisiųsti:
SW-1645G(09)
SW-1645G(09)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FEMALE 45POS GOLD WIRE WRAP