SW-125-150
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SW-125-150
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas WASHER SHOULDER #4 NYLON
Duomenų lapai: SW-125-150.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SW-125-150 specifikacijos
Dalies numeris SW-125-150 Gamintojas Bivar, Inc.
Galimas kiekis 322257 pcs Duomenų lapas SW-125-150.pdf
Sriegis / varžtas / skylės dydis #4 Storis - apskritai 0.169" (4.30mm)
Serija SW Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis - žemiau galvos 0.125" (3.18mm) 1/8" "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo - pečių 0.150" (3.80mm) Skersmuo - išorėje 0.280" (7.11mm)
Skersmuo - viduje 0.112" (2.84mm) Išsamus aprašymas #4 Shoulder Washer 0.169" (4.30mm) Thick Nylon
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SW-1001
SW-1001
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: ACCY LIGHT BAR STD ON/OFF SWITCH
Sandelyje: 29467 pcs
parsisiųsti: SW-1001.pdf
RFQ
SW-11
SW-11
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: DIN RAIL SLOTTED
Sandelyje: 32024 pcs
parsisiųsti: SW-11.pdf
RFQ
SW-13A65N-A01 BK
SW-13A65N-A01 BK
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V
parsisiųsti: SW-13A65N-A01 BK.pdf
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE
parsisiųsti: SW-125-140.pdf
SW-14
SW-14
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: DIN RAIL SLOTTED
parsisiųsti: SW-14.pdf
SW-111
SW-111
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: OPTICAL TOUCH SW W/SAFETY GUARD
Sandelyje: 440 pcs
parsisiųsti: SW-111.pdf
SW-15
SW-15
parsisiųsti: SW-15.pdf
SW-13
SW-13
parsisiųsti: SW-13.pdf
SW-101
SW-101
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: OPTICAL TOUCH SWITCH
Sandelyje: 510 pcs
parsisiųsti: SW-101.pdf
SW-1608A(09)
SW-1608A(09)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FEMALE 8POS SILVER WW
parsisiųsti: SW-1608A(09).pdf
SW-1608G(09)
SW-1608G(09)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FEMALE 8POS GOLD WIRE WRAP
parsisiųsti: SW-1608G(09).pdf
SW-12
SW-12
parsisiųsti: SW-12.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus