SLM8305GD5V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLM8305GD5V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED ASSY 0.83" 5MM GRN DIFF WHT
Duomenų lapai: SLM8305GD5V.pdf
  • Pranešimas
SLM8305GD5V specifikacijos
Dalies numeris SLM8305GD5V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED ASSY 0.83" 5MM GRN DIFF WHT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116168 pcs Duomenų lapas SLM8305GD5V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Įtampos įvertinimas 5V
Žiūrėjimo kampas 40° Serija SLM
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 25mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo tipas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 5V 12mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Dabartinis 12mA