PM5HTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM5HTW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PANEL MOUNT IDICATOR W/ WIRE RED
Duomenų lapai: PM5HTW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PM5HTW12.0 specifikacijos
Dalies numeris PM5HTW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
Galimas kiekis 73247 pcs Duomenų lapas PM5HTW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija PM5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.25" (6.35mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 40mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA