PM3HTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM3HTW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12"
Duomenų lapai: PM3HTW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PM3HTW12.0 specifikacijos
Dalies numeris PM3HTW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65719 pcs Duomenų lapas PM3HTW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 30° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija PM3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.16" (4.06mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 50mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 30° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA