PM3BCW9.3
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM3BCW9.3
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas IND PNL MT 3MM HER/GRN WHT DIFF
Duomenų lapai: PM3BCW9.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PM3BCW9.3 specifikacijos
Dalies numeris PM3BCW9.3 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas IND PNL MT 3MM HER/GRN WHT DIFF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65945 pcs Duomenų lapas PM3BCW9.3.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Green, 625nm Red Įtampa 2.1V Green, 2V Red
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 9.3" (236.22mm) Serija -
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.16" (4.06mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 6mcd Green, 6mcd Red Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green, Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Green, Red Diffused 45° 2.1V Green, 2V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 9.3" (236.22mm)
Dabartinis 20mA Green, 20mA Red
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PM3BCW6.0-CC2
PM3BCW6.0-CC2
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL IND GRN/RED 2.1V/2V