PLPQ3-10MM
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLPQ3-10MM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLPQ3-10MM
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LIGHT PIPE PNL 3MM SQ LOPRO 10MM
Duomenų lapai: PLPQ3-10MM.pdf
  • Pranešimas
PLPQ3-10MM specifikacijos
Dalies numeris PLPQ3-10MM Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LIGHT PIPE PNL 3MM SQ LOPRO 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107051 pcs Duomenų lapas PLPQ3-10MM.pdf
Įveskite Rigid Serija PLPQ
Kiti vardai 492-2075 Montavimo tipas Panel Mount, Press Fit, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo stilius Square with Domed Top Objektyvo dydis 3.3mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Light Pipe Single Clear Rigid Square with Domed Top, 3.3mm Panel Mount, Press Fit, Front