PLP1-2.5MM-FS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLP1-2.5MM-FS
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM
Duomenų lapai: PLP1-2.5MM-FS.pdf
  • Pranešimas
PLP1-2.5MM-FS specifikacijos
Dalies numeris PLP1-2.5MM-FS Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 2.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103376 pcs Duomenų lapas PLP1-2.5MM-FS.pdf
Įveskite Rigid Serija PLP1
Kiti vardai 492-2145 Montavimo tipas Panel Mount, Press Fit, Rear
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo stilius Round with Flat Top Objektyvo dydis 3mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Light Pipe Single Smoke, Diffused Rigid Round with Flat Top, 3mm Panel Mount, Press Fit, Rear