PLP1-125-FS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP1-125-FS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLP1-125-FS
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.125"
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
PLP1-125-FS specifikacijos
Dalies numeris PLP1-125-FS Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.125" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94498 pcs Duomenų lapas
Įveskite Rigid Serija PLP1
Kiti vardai 492-2144 Montavimo tipas Panel Mount, Press Fit, Rear
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Objektyvo stilius Round with Flat Top Objektyvo dydis 3mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Light Pipe Single Smoke, Diffused Rigid Round with Flat Top, 3mm Panel Mount, Press Fit, Rear