MSB3.0-18SP
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSB3.0-18SP
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas HEX STANDOFF M3 NYLON 18MM
Duomenų lapai: MSB3.0-18SP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MSB3.0-18SP specifikacijos
Dalies numeris MSB3.0-18SP Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas HEX STANDOFF M3 NYLON 18MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 244561 pcs Duomenų lapas MSB3.0-18SP.pdf
Svoris - Įveskite Hex Standoff
Sriegis / Nenuostabu Threaded Serija MSB
Sriegis, Sriegio dydis M3 Dengimas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Nylon
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Ilgis - bendras 0.945" (24.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Male, Female
funkcijos - Skersmuo - išorėje 0.217" (5.50mm) Hex
Skersmuo - viduje 0.114" (2.90mm) Išsamus aprašymas Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.709" (18.00mm) Natural
Spalva Natural Tarp tarybos aukščio 0.709" (18.00mm)