MPR8-3GD24V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR8-3GD24V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT 24V GREEN 5MM
Duomenų lapai: MPR8-3GD24V.pdf
  • Pranešimas
MPR8-3GD24V specifikacijos
Dalies numeris MPR8-3GD24V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT 24V GREEN 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16419 pcs Duomenų lapas MPR8-3GD24V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 515nm Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija MPR8-3
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.31" (7.87mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2090mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo IP54
funkcijos - Išsamus aprašymas Panel Indicator Green Diffused 45° 24V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)