MPR6-3GD110V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR6-3GD110V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT 110V GREEN 3MM
Duomenų lapai: MPR6-3GD110V.pdf
  • Pranešimas
MPR6-3GD110V specifikacijos
Dalies numeris MPR6-3GD110V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT 110V GREEN 3MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4414 pcs Duomenų lapas MPR6-3GD110V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 525nm Įtampa 110V
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite -
Nutraukimo stilius Solder Lug Serija MPR6-3
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.23" (5.84mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 165mcd Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo IP54 funkcijos -
Išsamus aprašymas Panel Indicator Green Diffused 45° 110V Round with Flat Top Solder Lug Dabartinis -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR6-3RD220V
MPR6-3RD220V
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT 220V RED 3MM