MPR5RTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR5RTW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Duomenų lapai: MPR5RTW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPR5RTW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR5RTW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43546 pcs Duomenų lapas MPR5RTW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 700nm Įtampa 2.1V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 35° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 20mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR5URC
MPR5URC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM ULT RD WTR CLR
Sandelyje: 62928 pcs
parsisiųsti: MPR5URC.pdf
RFQ
MPR5RC
MPR5RC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2MCD RED
Sandelyje: 58684 pcs
parsisiųsti: MPR5RC.pdf
RFQ
MPR5YC12VW6.0
MPR5YC12VW6.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR YLW 12V
parsisiųsti: MPR5YC12VW6.0.pdf
MPR5RD
MPR5RD
parsisiųsti: MPR5RD.pdf
MPR5RD12V
MPR5RD12V
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM RED DIFF 12VDC
parsisiųsti: MPR5RD12V.pdf
MPR5RT
MPR5RT
parsisiųsti: MPR5RT.pdf
MPR5SURC
MPR5SURC
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR RED 1.8V
parsisiųsti: MPR5SURC.pdf
MPR5YC
MPR5YC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
parsisiųsti: MPR5YC.pdf
MPR5RCW12.0
MPR5RCW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
parsisiųsti: MPR5RCW12.0.pdf
MPR5RDW12.0
MPR5RDW12.0
parsisiųsti: MPR5RDW12.0.pdf
MPR5SRD
MPR5SRD
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM RED DIFF
parsisiųsti: MPR5SRD.pdf
MPR5YCW12.0
MPR5YCW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR YLW 2V
parsisiųsti: MPR5YCW12.0.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus