MPR3ACW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR3ACW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPR3ACW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR3ACW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR3ACW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT AMBER W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38413 pcs Duomenų lapas MPR3ACW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 605nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 40mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Amber Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Amber Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR3BWC
MPR3BWC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Sandelyje: 41396 pcs
parsisiųsti: MPR3BWC.pdf
RFQ
MPR300200S-01
MPR300200S-01
Gamintojai: Lantronix
apibūdinimas: MATCHPORT AR DEVICE SERVER SAMPL
Sandelyje: 1438 pcs
parsisiųsti: MPR300200S-01.pdf
RFQ
MPR20HR22J
MPR20HR22J
Gamintojai: AMP Connectors / TE Connectivity
apibūdinimas: RES 0.22 OHM 20W 5% TO220
parsisiųsti: MPR20HR22J.pdf
MPR3BC
MPR3BC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF
parsisiųsti: MPR3BC.pdf
MPR3ADW12.0
MPR3ADW12.0
apibūdinimas: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
parsisiųsti: MPR3ADW12.0.pdf
MPR3ATW12.0
MPR3ATW12.0