MPR12-3GD220V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR12-3GD220V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT 220V GREEN 8MM
Duomenų lapai: MPR12-3GD220V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPR12-3GD220V specifikacijos
Dalies numeris MPR12-3GD220V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT 220V GREEN 8MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15616 pcs Duomenų lapas MPR12-3GD220V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 525nm Įtampa 220V
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija MPR12-3
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.47" (11.94mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 100mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo IP54
funkcijos - Išsamus aprašymas Panel Indicator Green Diffused 45° 220V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)