MPC8-2WD24V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC8-2WD24V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT 24V WHITE 5MM
Duomenų lapai: MPC8-2WD24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPC8-2WD24V specifikacijos
Dalies numeris MPC8-2WD24V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT 24V WHITE 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20769 pcs Duomenų lapas MPC8-2WD24V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija MPC8-2
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.31" (7.87mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 4910mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva White Apsauga nuo įsilaužimo IP54
funkcijos - Išsamus aprašymas Panel Indicator White Diffused 45° 24V Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)