MPC8-1GD24V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC8-1GD24V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT 24V GREEN 5MM
Duomenų lapai: MPC8-1GD24V.pdf
  • Pranešimas
MPC8-1GD24V specifikacijos
Dalies numeris MPC8-1GD24V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT 24V GREEN 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18158 pcs Duomenų lapas MPC8-1GD24V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 515nm Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija MPC8-1
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.31" (7.87mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2090mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
funkcijos - Išsamus aprašymas Panel Indicator Green Diffused 45° 24V Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)