MPC5RTW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5RTW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Duomenų lapai: MPC5RTW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPC5RTW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC5RTW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41307 pcs Duomenų lapas MPC5RTW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 700nm Įtampa 2.1V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 35° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 20mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC5UWC
MPC5UWC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR WHITE 3.5V
Sandelyje: 35361 pcs
parsisiųsti: MPC5UWC.pdf
RFQ
MPC5RT
MPC5RT
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2MCD RED
Sandelyje: 59358 pcs
parsisiųsti: MPC5RT.pdf
RFQ
MPC5SRD
MPC5SRD
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM RED DIFF
parsisiųsti: MPC5SRD.pdf
MPC5UYCW32.0
MPC5UYCW32.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR YLW 2V