MPC5ACW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5ACW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPC5ACW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPC5ACW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC5ACW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT AMBER W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36587 pcs Duomenų lapas MPC5ACW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 605nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 40mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Amber Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Amber Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA