MPC3RTW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC3RTW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Duomenų lapai: MPC3RTW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPC3RTW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC3RTW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42050 pcs Duomenų lapas MPC3RTW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 700nm Įtampa 2.1V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2.5mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 20° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 20mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC3RD
MPC3RD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2MCD RED
Sandelyje: 66864 pcs
parsisiųsti: MPC3RD.pdf
RFQ
MPC3RDW12.0
MPC3RDW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Sandelyje: 56952 pcs
parsisiųsti: MPC3RDW12.0.pdf
RFQ
MPC3RCW6.0
MPC3RCW6.0
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM RED WTR CLR 6"
parsisiųsti: MPC3RCW6.0.pdf
MPC3YC
MPC3YC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 590NM 40MCD YLW
parsisiųsti: MPC3YC.pdf
MPC3SRDW6.0
MPC3SRDW6.0
apibūdinimas: LED ASSY PNL 3MM RED DIFF 6"
parsisiųsti: MPC3SRDW6.0.pdf
MPC3SN
MPC3SN
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SNIP,METAL WHIZZ,MPC3,SENSORMATI
parsisiųsti:
MPC3RCW12.0
MPC3RCW12.0
parsisiųsti: MPC3RCW12.0.pdf
MPC3SRDL
MPC3SRDL
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM RED DIFF
parsisiųsti: MPC3SRDL.pdf
MPC3SRD
MPC3SRD
parsisiųsti: MPC3SRD.pdf
MPC3RC
MPC3RC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2.5MCD RED
parsisiųsti: MPC3RC.pdf
MPC3UBWC
MPC3UBWC
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR BLUE 4V
parsisiųsti: MPC3UBWC.pdf
MPC3RT
MPC3RT
parsisiųsti: MPC3RT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus