MPC3HCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC3HCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR RED 2V
Duomenų lapai: MPC3HCW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPC3HCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC3HCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR RED 2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41442 pcs Duomenų lapas MPC3HCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 50mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC3GTW12.0
MPC3GTW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Sandelyje: 45492 pcs
parsisiųsti: MPC3GTW12.0.pdf
RFQ
MPC3GDL
MPC3GDL
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF
Sandelyje: 61743 pcs
parsisiųsti: MPC3GDL.pdf
RFQ
MPC3HDL
MPC3HDL
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HD RED DIFF
parsisiųsti: MPC3HDL.pdf
MPC3HC
MPC3HC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
parsisiųsti: MPC3HC.pdf
MPC3HD12V
MPC3HD12V
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HD RD DIFF 12V
parsisiųsti: MPC3HD12V.pdf
MPC3HDW6.0
MPC3HDW6.0
apibūdinimas: LED ASSY PNL 3MM HER DIFF 6"
parsisiųsti: MPC3HDW6.0.pdf
MPC3HD
MPC3HD
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 625NM 30MCD RED
parsisiųsti: MPC3HD.pdf
MPC3HDW12.0
MPC3HDW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR RED 2V
parsisiųsti: MPC3HDW12.0.pdf
MPC3GDW6.0
MPC3GDW6.0
apibūdinimas: LED ASSY PNL 3MM GRN GRN DIFF 6"
parsisiųsti: MPC3GDW6.0.pdf
MPC3HT
MPC3HT
parsisiųsti: MPC3HT.pdf
MPC3GDW12.0
MPC3GDW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR GREEN 2.1V
parsisiųsti: MPC3GDW12.0.pdf
MPC3GT
MPC3GT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
parsisiųsti: MPC3GT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus