MPC3ACW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC3ACW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPC3ACW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPC3ACW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC3ACW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT AMBER W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36195 pcs Duomenų lapas MPC3ACW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 605nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 40mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Amber Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Amber Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC2
MPC2
Gamintojai: Staco Energy Products Co.
apibūdinimas: POWER TRANSFRMR 3CH MP CONTROLLR
Sandelyje: 5571 pcs
parsisiųsti: MPC2.pdf
RFQ
MPC2T
MPC2T
Sandelyje: 5266 pcs
parsisiųsti: MPC2T.pdf
RFQ
MPC3BCW6.0
MPC3BCW6.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL IND GRN/RED 2.1V/2V
parsisiųsti: MPC3BCW6.0.pdf
MPC3BC
MPC3BC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF