LTM7503GD
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTM7503GD
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED ASSY VERT 0.75" 3MM GRN DIFF
Duomenų lapai: LTM7503GD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
LTM7503GD specifikacijos
Dalies numeris LTM7503GD Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED ASSY VERT 0.75" 3MM GRN DIFF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 148140 pcs Duomenų lapas LTM7503GD.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Įtampos įvertinimas 2.1V
Žiūrėjimo kampas 40° Serija LTM
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 25mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo tipas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm, T-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm, T-1 Dabartinis 20mA