LTM1405HC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTM1405HC
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED ASSY VERT 0.14" 5MM HER CLR
Duomenų lapai: LTM1405HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
LTM1405HC specifikacijos
Dalies numeris LTM1405HC Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED ASSY VERT 0.14" 5MM HER CLR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156518 pcs Duomenų lapas LTM1405HC.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampos įvertinimas 2V
Žiūrėjimo kampas 35° Serija LTM
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 50mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo tipas Clear
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas LED Circuit Board Indicator Single Red Clear 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Dabartinis 30mA