ELM52203GD
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELM52203GD
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED ASSY 0.220" 3MM GRN DIFF 2LD
Duomenų lapai: ELM52203GD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ELM52203GD specifikacijos
Dalies numeris ELM52203GD Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED ASSY 0.220" 3MM GRN DIFF 2LD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 170214 pcs Duomenų lapas ELM52203GD.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Įtampos įvertinimas 2.1V
Žiūrėjimo kampas 35° Serija ELM5
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 25mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo tipas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm, T-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm, T-1 Dabartinis 30mA