SPA2000-0.015-00-1012-NA
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPA2000-0.015-00-1012-NA
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 304.80MMX254MM WHITE
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 846 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SPA2000-0.015-00-1012-NA specifikacijos
Dalies numeris SPA2000-0.015-00-1012-NA Gamintojas Bergquist
Naudojimas - Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0150" (0.381mm) Terminis varža 0.32°C/W
Šilumos laidumas 3.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Sil-Pad® A2000 Kontūrai 304.80mm x 254.00mm
Kiti vardai BER384
BG427139
Q5755013
SPA2000-0.015-00-1012-NA-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad White 304.80mm x 254.00mm Rectangular