QII-0.006-00-54
BergquistBergquist
QII-0.006-00-54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QII-0.006-00-54
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 19.05MMX12.7MM BLACK
Duomenų lapai: 1.QII-0.006-00-54.pdf2.QII-0.006-00-54.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QII-0.006-00-54 specifikacijos
Dalies numeris QII-0.006-00-54 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 237599 pcs Duomenų lapas 1.QII-0.006-00-54.pdf2.QII-0.006-00-54.pdf
Naudojimas TO-220 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0060" (0.152mm) Terminis varža 0.22°C/W
Šilumos laidumas 2.5 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Q-Pad® II Kontūrai 19.05mm x 12.70mm