K6-0.006-AC-43
BergquistBergquist
K6-0.006-AC-43 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K6-0.006-AC-43
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.K6-0.006-AC-43.pdf2.K6-0.006-AC-43.pdf3.K6-0.006-AC-43.pdf
  • Pranešimas
K6-0.006-AC-43 specifikacijos
Dalies numeris K6-0.006-AC-43 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 157379 pcs Duomenų lapas 1.K6-0.006-AC-43.pdf2.K6-0.006-AC-43.pdf3.K6-0.006-AC-43.pdf
Naudojimas TO-220 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0060" (0.152mm) Terminis varža 0.49°C/W
Šilumos laidumas 1.1 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Sil-Pad® K-6 Kontūrai 19.05mm x 12.70mm
Kiti vardai BG70283
K6AC-43
Q4041470Q
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Blue-Green 19.05mm x 12.70mm Rectangular Adhesive - One Side