BP100-0.005-00-1010
BergquistBergquist
BP100-0.005-00-1010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BP100-0.005-00-1010
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 254MMX254MM W/ADH WHT
  • Pranešimas
BP100-0.005-00-1010 specifikacijos
Dalies numeris BP100-0.005-00-1010 Gamintojas Bergquist
Naudojimas - Įveskite Sheet, Tape
Storis 0.0050" (0.127mm) Terminis varža 0.52°C/W
Šilumos laidumas 0.8 W/m-K Figūra Square
Serija Bond-Ply® 100 Kontūrai 254.00mm x 254.00mm
Kiti vardai BER158
BOND PLY 105 10X10"
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyimide "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Thermal Pad White 254.00mm x 254.00mm Square Adhesive - Both Sides Spalva White