6663U5 010U1000
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6663U5 010U1000
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas CBL 4PR 24AWG FLRST
Duomenų lapai: 6663U5 010U1000.pdf
Akcijų būklė 275 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
6663U5 010U1000 specifikacijos
Dalies numeris 6663U5 010U1000 Gamintojas Belden
apibūdinimas CBL 4PR 24AWG FLRST "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 275 pcs Duomenų lapas 6663U5 010U1000.pdf
Vielos matuoklis 24 AWG Įtampa 300V
Naudojimas Alarm, Security, Sound Skydo tipas -
Skydas medžiaga - Skydo aprėptis -
Serija - Reitingai UL Style CMP
Kiti vardai BEL7536-1000 Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C
Dirigentų skaičius 8 (4 Pair Twisted) Ilgis 1000.0' (304.8m)
Striukės spalva Black Striukė (izoliacija) storis -
Striukė (izoliacija) medžiaga Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC), Plenum Striukė (izoliacija) skersmuo 0.190" (4.83mm)
funkcijos Rip Cord Išsamus aprašymas 8 (4 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair, Cat5e Cable Black 24 AWG 1000.0' (304.8m)
Dirigentas Strand Solid Dirvožemio medžiaga Copper, Bare
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: HARTING
apibūdinimas: D SUB POLE METAL HOODS, SCREW UN
Sandelyje: 5493 pcs
parsisiųsti: 66670090346.pdf
RFQ
66660
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: TB 3 334.00 X 252.00 X 125.0
Sandelyje: 601 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: HARTING
apibūdinimas: INDUCOM CAN-INTERFACE PL2
Sandelyje: 1163 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: INDUCOM CAN-INTERFACE PL2 SMALL
6663U6 0101000
6663U6 0101000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 4PR 23AWG FLRST
Sandelyje: 211 pcs
parsisiųsti: 6663U6 0101000.pdf
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 378 pcs
parsisiųsti: 6663U6 010500.pdf
apibūdinimas: INDUCOM9 MVB/WTB FEMALE(SPECIAL)
apibūdinimas: CONN DSUB RCPT 9P STR CAGE CLAMP
parsisiųsti: 66630096028.pdf
6663U5 010U500
6663U5 010U500
apibūdinimas: CBL 4PR 24AWG FLRST
Sandelyje: 386 pcs
parsisiųsti: 6663U5 010U500.pdf
666603LM
666603LM
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE 4PDT 10A 125V
Sandelyje: 770 pcs
parsisiųsti: 666603LM.pdf
apibūdinimas: INDUCOM 9 PROFIBUS INTERFACE
Sandelyje: 955 pcs
apibūdinimas: INDUCOM CAN-INTERFACE PL2 (PCADL
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus